כדי לפשט הליך מסובך, התשובה הטובה ביותר תהיה בוודאי– יותר צבע, 100% דיוק, תחושה הרבה יותר טובה והתאמה אישית מלאה. השיטה המומלצת לנקות ולטפל כראוי בקנבס השעווה שלך היא לנגב ספוג במים צוננים בלבד. במקרה שהבד המוכתם בשעווה מוכתם באבק, נקו אותו בזהירות בעזרת מברשת רכה עם זיפים ולאחר מכן שטפו במים הקרירים. לאחר הניקוי, עדיף לתלות ולייבש באוויר באזור מאוורר היטב למשך 24 שעות לפחות. ייבוש במכונת ייבוש מסורתית או שימוש בכימיקלים בניקוי יבש יפגע בד השעווה ויפרוש ממנו את תכונות המגורים העמיד למים שלו. אנו נצמיד אותך אל הבד הנכון והזול עבור הסגנונות שלך.

 

ספת טקסטיל יוקרתית של Burwood

 

‘ הלקוחה שלנו הייתה להוטה לשמור על השטיחים ההודיים היקרים שלה. הייתה לנו את היכולת לכלול את הדפוסים המורכבים והחיים לביתה העכשווי על ידי ריבוד האזור במוצרים ניטרליים רכים ונעימים. הכללת פריטים שיש להם גיל ואישיות מוסיפים רמת עומק ומדידה שלא ניתן להשיג אחרת”, מסביר מיד. טקסטיל כיסוי ספה בגוון אפור-כחול מושלם עבור אלה שמנסים למצוא צבע ניטרלי הכולל קצת יותר צבע מאשר אפור פשוט.

 

לפי הסגנון שלך

 

כתוצאה מכך, הטקסטיל חסין הרבה יותר מפני כדורים מכיוון שיש פחות שערות על פני השטח כדי ליצור את הכדורים או הכדורים. לאחר האריגה, הטקסטיל נקרא בד greige או נול-מצב והוא בעל מראה עמום שיכול להיראות שמנת או אפור. לבסוף, הוא בוודאי עדיין יחזיק כמה מזהמים כמו שמן מהליך הטוויה וכימיקל גודל מהליך האריגה.

 

דיו הפיגמנט המשמש בהדפסה דיגיטלית הוא משחת פיגמנטים בגודל ננו שנפלט מראש הדפסה דיוק במיוחד בשליטת מיקרו-מחשב. בימים עברו, רוב הברווזים הממוספרים היו ארוגים ברוחב סטנדרטי של 22 אינץ’. מערכת המספור של ברווזים (# 1, # 6, # תמונות לסלון , וכו’) מקורה בניכוי המשקל של מדשאה אחת ישרה בגודל 22 אינץ’ של הטקסטיל מ-19. מספר 12 היה בערך 12 אונקיות למ”ר, כך שחצר אחורית ישירה ב-22 אינץ’ מחשיב בערך 7.33 (לעגל מטה ל-7).

 

מיקום מקלחת ושירותים חמים עוצמתי מגיע גם הוא כקריטריון. עצב את התיק בהתאמה אישית מלאה שלך תוך שימוש בטכניקות הדפסה עדכניות, צבעים מרהיבים, מוצרים באיכות מעולה, משטחים מדהימים ועוד. בנוסף לאספקת אפשרויות מותאמות אישית, אנו שומרים על מלאי משמעותי של תיקים סיטונאיים רגילים, הכוללים צורות, מידות וצבעים שונים. פריטים אלה ממתינים למשלוח באותו יום, מה שהופך פתרון מסוים בזמן לדרישות שלך. גוונים ניטרליים נעימים חזרו כשבעלי בתים מחפשים סביבות נעימות ומזמינות יותר, תוך התרחקות מהלבנים המחוספסים והסטריליים הרבה יותר. ‘ Soft Chamois OC-13 הוא גוון מרגיע עם מארז חם ומוצל בעדינות.

 

כאשר בוחרים את גוון השמנת איתו אתם מתכוונים לקשט את הסלון שלכם, יש צורך לחשוב על הגוונים הנמוכים ועל הצבעים שאיתם אתם רוצים לשלב אותו. אבל אם אתה רוצה להציג אלמנטים של צבעים שונים למערכת קרם, שימו לב לנגיעות. “בסלון הזה, שכבנו רכיבי אמנות גדולים, עור טבעי, פליז ועץ כדי לייצר תחושה ארצית אך גלאם מרגיעה ומוגבהת”, היא מוסיפה. בתעשיית הבדים במהלך הייצור, זה מסביר מוצרים לא שלמים, ארוגים או ארוגים במצב נול. עיין באוסף הדוגמאות המודפסות שלנו של חומרים שיסייעו לך ליצור את אפשרות הטקסטיל המתאימה להזמנה המותאמת אישית שלך.

 

תן קצת היבט וואו לתוכנית ניטרלית על ידי אריזה בקישוטים של פרחים. מבדים פרחוניים רכים ועד לעלווה מהחיים האמיתיים, סלון ניטרלי יכול להציע את הרקע המצוין להעצים את נקודות הצבע הטבעיות הכוללות פרחים מקסימים. באורות מסוימים צבעי הטבע בהחלט ייראו משתקפים בניוטרל על משטחי הקיר כדי לכלול עומק לצבע. ספות נעשה שימוש בכל יום במשפחות, כך שאתה צריך חומר עמיד לאורך זמן כדי לשמור על צורתן. כותנה ופשתן הם החומר האופייני ביותר לריפוד מכיוון שיש להם סיבים מוצקים, אולם יש לארוג בחוזקה כדי לחשוב על עמידה לאורך זמן.

 

אבל זה השתנה בהדרגה כאשר הכותנה הופיעה בקינים הדרומיים של אמריקה באמצע שנות ה-1700. תנאי מזג האוויר האופטימליים בדרום והניצול השערורייתי של עבודת משרתים גרמו למגזר הכותנה האמריקאי לצמוח במהירות בין 1750 ל-1790. Ventile ® גדל מתוך מחשבה על קיימות, הוא טקסטיל 100% כותנה טבעי העשוי מחוטי כותנה בסיסיים ארוכים במיוחד. מורחבת רק ב-2% מחקלאי הכותנה בעולם. משלוח חינם לאחר יום עבודה בכל אוהלי הקמפינג של Bell שהוזמנו לפני 13:00 ליבשת בריטניה.

 

הקל ביותר מבין מערך 5 המטרים שלנו, תקן 5 המטרים מושלם עבור קמפינג חיצוני נייד נינוח.יתאים לצוותים של 8 כיסויי רצפה, נווה מדבר של משפחה גדולה, או חלל אגדי לחלוטין ל-2. אוהלי השיקר המלכותיים ההודיים שלנו, שנעשו בעבודת יד מהבד הטוב ביותר בדרגת שיט, פותחו במקור כמקום אירוח לחופשה עבור המהרג’ות. של רג’סטאן. ציידנו אותם עם זה בחשבון, מציעים רמות של סגנון ותשומת לב למידע שבוודאי ישמח את ההתאמות המודרניות שלהם. אוהלי קמפינג בל מתהדרים ביתרון כפול של עמיד למים ונושמים, הודות לבנייה שלהם תוך שימוש בטקסטיל איכותי ביותר המסייע בזרימת אוויר בלתי מוגבלת.